• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / وظیفه ما ایجاد امید در جامعه است

  استاندار لرستان :

  وظیفه ما ایجاد امید در جامعه است

   

  استاندار لرستان گفت: وظیفه همه ما ایجاد امید در جامعه است. به گزارش بلوطستان به نقل از اطلاع رسانی استانداری لرستان سید موسی خادمی دوشنبه در جلسه با مدیرکل و شورای معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه صدا و سیما در نظام جمهوری اسلامی بار سنگینی بر دوش دارد، اظهار کرد: این مرکز از یک طرف حرف‌های مردم و منتقدین را پوشش داده و از طرفی حرف‌ها و پیام‌های نظام و دولت را انتقال می‌دهد.

   وی در ادامه افزود: انطباق این دو موضوع با هم به نحوی که منافع ملی کشور و مردم را حفظ کند، سخت است به ویژه در سال جاری که به لحاظ اقتصادی برای مردم شرایط خوبی نبود.

   استاندار لرستان با بیان اینکه وظیفه ما به عنوان مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایجاد امید در بین مردم است، گفت: صدا و سیمای مرکز استان طبق برآوردها، ارزیابی‌ها و مطالعات میدانی که انجام شده یکی از بهترین مراکز کشور است.

   وی افزود: خوشبختانه صدا و سیمای مرکز لرستان از تعداد زیادی بیننده در داخل و خارج استان برخوردار است، بدین معنی که مردم به این مرکز اعتماد دارند و از دید آنان عنصر اول خبری در کشور و استان، صدا و سیما است.

   دکتر خادمی با بیان اینکه این مرکز برنامه‌های خوبی در حوزه فرهنگی هنری و ظرفیت‌های مرتبط با استان اجرا می‌کند، خاطرنشان کرد: بخش عمده این موفقیت‌ها مربوط به استعدادهای انسانی بوده، در صورتی که به لحاظ تجهیزات و امکانات از سایر استان‌ها ضعیف‌تر است.

   وی سال آینده را به لحاظ شروع رقابت‌های انتخاباتی سخت و دشوار عنوان کرد و گفت: ممکن است برخی به دنبال هدف شخصی خود باشند و از اهرم‌های بومی، قومی و  شهرستانی در قالب سیاسی استفاده کنند که همگی نقاط افتراق است.

  وی با بیان اینکه می‌خواهیم شور و نشاط انتخاباتی حفظ شود و از طرف دیگر مشکلاتی وجود دارد، افزود: در این شرایط نیازمند به وحدت و آرامش در جامعه‌ هستیم اما فضا پر التهاب است که امیدواریم با برنامه‌ریزی درست بتوانیم این شرایط را با موفقیت طی کنیم.

   استاندار لرستان با اشاره به برنامه‌های صدا و سیمای مرکز استان در سال آینده اظهار کرد: استفاده از اسناد توسعه و معرفی استان از طریق ساخت سریال، معرفی مفاخر استان و موسیقی محلی که دارای ظرفیت بزرگی است چراکه صاحب سبک و تولید کننده بوده و اقدامات بسیار ارزشمند و خوبی است.

   

  مقام عالی‌رتبه استان ضمن تشکر از صدا و سیمای مرکز لرستان و با اشاره به اینکه این مرکز در بیان مشکلات، حمایت و آگاه بخشی مردم و انتقال نظرات دولت و مدیران دستگاه‌های اجرایی به خوبی عمل کرده است، تصریح کرد: امیدواریم در استان این بالندگی ادامه داشته باشد و این مرکز همچنان بتواند در ترویج نظام ارزشی دینی و انقلابی جمهوری اسلامی ایران طی سال آینده به خوبی انجام وظیفه کند.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا