• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / بازدیدهای مستمر استاندار لرستان

  شهرام شرفی

  بازدیدهای مستمر استاندار لرستان

   

  روزها و شب‌های اخیر که مدام بارندگی کم سابقه در استان لرستان و بسیاری از استانهای دیگر را شاهد هستیم استاندار لرستان، سیدموسی خادمی، شخصاً و به صورت مستمر و پیوسته و میدانی از محلهای سیلاب خیز بازدید می کند.

  باتوجه به خصوصیات کشور ما نوع مدیریت فقط نباید به پشت میزنشینی مطلق و صرفاً ارائه آمارهای روی کاغذ و سخن گفتن درباره جدول میزان دبی آب، خلاصه و محدود شود.

  چنانچه گفتم با توجه به خصوصیات مختلف اداری، اجتماعی و فرهنگی جامعه ما، مدیر بایستی رأسأ در محل میدان کار حضور ناظرانه داشته باشد.استاندار لرستان، سیدموسی خادمی، در این ایام به صورت روز و شب، در محلهای مستعد سیلابهای احتمالی، حضور و سرکشی دارد و مدام با سایر مدیران و مردم گفتگو می کند و این موضوع از نظر روانشناسی اجتماعی، مایه قوت قلب مردم است که مدیریت ارشد اجرایی استان، مردم را تنها نگذاشته و با پوشیدن لباس کار در صحنه میدانی و عملیاتی در کنار مردم حضور دارد و شخصاً فرماندهی و مدیریت میدانی و عملیاتی را عهده‌دار است.

  خادمی برای تسریع در امور خدمات رسانی به شهروندان و هماهنگی سریع‌تر اجرایی، دو مدیر ویژه برای خرم‌آباد و پلدختر نیز منصوب کرده است تا بارشهای شدید اخیر با کمترین تلفات و خسارات به پایان برسد.

  احمد مرادپور که معاون عمرانی استاندار لرستان است به عنوان مدیر ویژه خرم آباد منصوب شده است.سیروس ابراهیمی نیز که مشاور استاندار در امور گردشگری است به عنوان مدیر ویژه پلدختر منصوب شده است. گاهی شاهد هستیم استاندار لرستان، از یک محل سیلاب خیز، در مدت ۲۴ ساعت، چند دفعه بازدید و سرکشی داشته است. هر بازدیدی که صورت می گیرد می بایست منتهی به اتخاذ تدابیر جدیدتر و کارآمدتری نیز شود.

  شهرام شرفی / مدیرکانال چکیده خبر

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا