• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / عزل رئیس اداره کار بروجرد به شیوه‌ای احمدی‌نژادی!

  از سوی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی لرستان صورت گرفت

  عزل رئیس اداره کار بروجرد به شیوه‌ای احمدی‌نژادی!

  13951020001129_photol

  رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بروجرد به شیوه ای احمدی نژادی از کار برکنار شد. به گزارش بلوطستان عزل فرشید در حالی امروز رقم خورده است که او قبل از ظهر امروز او در جلسه هماهنگی واحدهای کارگری با محوریت مراسمات دهه فجر حضور داشت اما در حین جلسه به دلیل ارسال نامه عزلش بوسیله فکسی از سوی اداره کل تعان و کار و رفاه اجتماعی مجبور شد جلسه را به دلیل عزلش ترک کند.

  برپایه این گزارش در حین برگزاری این جلسه به یک‌باره مسؤول دفتر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه حاضر می شود  و نامه اداری که حاکی از برکناری کامران فرشید بود، را به دست وی داد ه که به همین دلیل او جلسه هماهنگی دهه فجر را ترک کرد و به شیوه ای غیر معمول از سمت خود کنار می رود.

  قرائت حکم ارسالی از سوی مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مبنی بر برکناری رئیس اداره شهرستانی  در حالی حاضرین در جلسه  را شگفت زده کرده که ماموریت کاری کامران فرشید با درخواست مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان به مدت یک سال دیگر به منظور فعالیت وی در این اداره شهرستانی تمدید شده بود .

  با حکم آشتاب مدیرکل کار لرستان عبدالعلی گیوه کی بعنوان رئیس جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بروجرد شده است. گیوه‌کی از نیروهای رسمی و کارشناس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌ است.

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا